Penzion U zámku

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion U zámku (č.p.56) se nachází v obci Dolní Adršpach, s vyhlídkou na Adršpašské skalní město. Je situován na jižním svahu proti skalnímu městu vedle zámeckého parku, asi 1km od parkoviště Adršpach ze směru od Teplic n.M. - po pravé straně, cca 30m od silnice (od Trutnova po levé). Vlak i autobus v místě.
Vybavení a služby
Penzion nabízí 3 samostatné pokoje (každý s WC a koupelnou) a 1 apartman (2 pokoje s koupelnou a wc) v 1.patře, dva pokoje jsou s balkonem a vyhlídkou na skalní město. V přízemí je společenská místnost (sat/TV) s jídelnou - standartně pro 10-12 osob. K dispozici je kompletně vybavená kuchyň s ledničkou, myčkou, el.sporákem, mikrovl. a horkovzd.troubou, toustovač, atd., a jídelním koutem. Venkovní terasa s možností grilování. Dětské postýlky a hřiště s pískovištěm k dispozici. Topení elektrokotel.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V letních měsících možnost horolezectví, pěší- a cykloturistiky, i s přechodem do Polska. Lze zajistit projížďky na koních, a na letišti v Hronově, Broumově (20km) vyhlídkové lety na různých typech letadel a větroňů. V Teplicích n.Met. (5km) a Chvalči (6km) jsou nekrytá koupaliště, v Náchodě (28km) je krytý bazén. Cyklobusy zajišťují od května dopravu do Krkonoš a zpět.